Przejdź do sklepu

Umów się na audyt

Historia naszej firmy

B-Service - Poznajmy historię naszej marki

Historia firmy BHP

Kariera w B-Service

Historia naszej firmy sięga lat 60’ poprzedniego stulecia, kiedy to jeden z jej głównych założycieli, Pan Władysław Delmanowicz wstąpił w szeregi Państwowej Inspekcji Pracy i jako inspektor dbał o bezpieczeństwo pracowników do roku 1995, pracując również jako doradca w sejmie w zakresie BHP. Pan Władysław wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie w szeregach Państwowej Inspekcji Pracy i w roku 2000 założył Pierwsze Centrum Ochrony Pracy Consultrix w Lublinie. 

Niedługo później syn Pana Władysława – Dariusz, obecny właściciel firmy otworzył Pierwsze Centrum Ochrony Pracy Consultrix w Oleśnicy z założeniem wykorzystania bogatego doświadczenia ojca w celu poprawienia bezpieczeństwa pracy i świadomości pracodawców na terenie Dolnego Śląska.

W ramach prowadzonej działalności przy firmie powstał Ośrodek Doskonalenia Zawodowego KONSULTANT, gdzie swoje wykłady dla pracodawców prowadziło wielu wybitnych specjalistów z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, w tym sam Pan Władysław Delmanowicz, który w tym samym czasie wykładał także na Akademii Rolniczej w Lublinie na kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, a takży wydawał szereg publikacji dotyczących BHP w różnych branżach, które do dziś można dostać na rynku antykwarycznym, a niektóre ostały się nawet w bibliotekach naszej firmy i niejednokrotnie stanowią nieocenione wsparcie w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów i interpretacji obowiązującego prawa.

Nasza historia sięga roku 2006

W 2006 roku firma zostaje przekształcona w Consiltrix Centrum Obsługi Biznesu, a właścicielem zostaje przedstawiciel trzeciego pokolenia, Michał Delmanowicz, który aktywnie uczestniczy w procesach poprawy bezpieczeństwa u naszych klientów. Jako strażak i inspektor ochrony przeciwpożarowej, dyplomowany ratownik medyczny oraz specjalista ds. BHP obejmuje nadzór nad największymi projektami, w które zaangażowana jest firma, a od roku 2013 dodatkowo sprawując rolę głównego koordynatora BHP na największych projektach budowlanych w Polsce i Europie dla takich koncernów jak LG Chem, Ciech S.A. czy BASF.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją gospodarczą w Polsce firma Consultrix zostaje przekształcona w Spółkę B-Service i pod zarządem głównego specjalisty ds. BHP oraz prezesa firmy Bartłomieja Sito kontynuuje wieloletnie tradycje w kształtowaniu świadomości pracodawców i pracowników poprzez realizacje zadań Służby BHP, wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem i ochroną środowiska opartych na normach ISO 45001 i 14001 czy realizując najwyższej jakości szkolenia w dziedzinie BHP, PPoż i Pierwszej Pomocy oraz prowadząc nadzory i koordynację BHP na największych projektach budowlanych w Polsce i za granicą (np. Belgia, Holandia, Niemcy)

Na przestrzeni wszystkich lat – na potrzeby działalności BHP został otworzony jako osobny podmiot Ośrodek Doskonalenia Zawodowego KONSULTANT, który funkcjonuje jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, za pośrednictwem której realizowane są szkolenia BHP i specjalistyczne oraz kursy kwalifikacyjne. W jednostce tej szkolą praktycy oraz doświadczeni trenerzy np. z zakresu BHP, pierwszej pomocy, wózków widłowych oraz innych urządzeń transportu bliskiego podlegających pod UDT, a całą szczegółowa ofertę znajdziecie Państwo u nas na stronie www.

Firma BHP B-Service

B-Service Sp. z o.o.

ul. Sewastopolska 2, 51-203 Wrocław

NIP: 8952240017 KRS: 0000962173

REGON: 521629737

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza