Przejdź do sklepu

Umów się na audyt

Zespół B-Service

B-Service - Poznaj nasz team!

Zespół B-ServicesZespół B-Services Zespół B-Services

B-Service to ludzie z pasją!

Bo za B-Service stoją pracownicy – ludzie z pasją, osoby zaangażowane!  Cały zespół B-Service liczy już prawie 30 osób ! B-Service to grupa zaangażowanych i doświadczonych specjalistów w różnych branżach związanych z bezpieczeństwem, dzięki którym żaden projekt nie jest nam straszny i do każdego tematu możemy podejść pełni zaangażowania i profesjonalizmu ! Poznajcie nasz zespół !!

Bartłomiej Sito

Bartłomiej Sito

Prezes zarządu, wspólnik, główny specjalista ds. BHP

Konsekwencja i cierpliwość – od początku zaangażowany w sukcesywny rozwój firmy. Mgr. Inż. Inżynierii bezpieczeństwa ze specjalizacją BHP. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał na wielkich międzynarodowych projektach budowlanych. Na przestrzeni lat miał okazję nadzorować i koordynować projekty przemysłowe tj. budowa LG Energy Solution, budowy instalacji przemysłowych na terenie KGHM w Legnicy i Głogowie, liczne nadzory inwestorskie BHP np. na terenie zakładów 3M, budowie Infinity Zieleniec Ski & Spa i wielu innych inwestycjach.

Brał udział w projektach dot. wdrażania systemów BHP ISO w przedsiębiorstwach, licznych audytach oraz obsłudze BHP dużych zakładów przemysłowych. Osoba do zadań specjalnych i skomplikowanych projektów. Zawsze w pełni zaangażowany. Ekspert i doradca w zakresie bezpieczeństwa maszyn. 

Od 2018r. prezes firmy, zarządza wszystkimi projektami B-Service, dba o rozwój marki i prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Prywatnie szczęśliwy ojciec i mąż !

Dariusz Delmanowicz

Dariusz Delmanowicz

Właściciel, główny specjalista ds. BHP

Właściciel firmy, od lat związany z branża bezpieczeństwa. Posiada ponad 40 lat doświadczenia zawodowego, początkowo jako Starszy Oficer Wojska Polskiego, a następnie jako Główny Specjalista ds. BHP/ Manager ds. bezpieczeństwa.

Zarządzanie ma we krwi i każdy największy projekt nie jest mu straszny. Do każdego zagadnienia oraz problemu podchodzi indywidualnie. Nie ma sytuacji bez wyjścia i rozwiązania, a zdobyte doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa na przestrzenni lat pozwala ocenić bardzo szybko i sprawnie każdy problem w tym zakresie niezależnie od tego czy dotyczy to budowy, procesu produkcyjnego, maszyn itp.

W swoim doświadczeniu zawodowym posiada liczne projekty budowlane, również nagradzane w konkursach Państwowej Inspekcji Pracy, wdrażał systemy zarządzania w wielu wielkich międzynarodowych koncernach, w ramach prowadzonych służb BHP – przeprowadził ponad 1000 postępowań powypadkowych włącznie z ustalaniem przyczyn i okoliczności wypadków śmiertelnych.

Obecnie wspiera młodych specjalistów swoją wiedzą i doświadczeniem. Cały czas chętny do działania na największych międzynarodowych projektach. Obecnie szczęśliwy dziadek, ojciec mąż. Ciągle młody duchem i pełen entuzjazmu !

Michał Delmanowicz

Michał Delmanowicz

Główny specjalista ds. BHP, ratownik medyczny, strażak OSP, manager ds. bezpieczeństwa

Michał Delmanowicz, aktywnie uczestniczy w procesach poprawy bezpieczeństwa u naszych klientów. Jako strażak i inspektor ochrony przeciwpożarowej, dyplomowany ratownik medyczny oraz specjalista ds. BHP obejmuje nadzór nad największymi projektami, w które zaangażowana jest firma, a od roku 2013 dodatkowo sprawuje rolę głównego koordynatora BHP na największych projektach budowlanych w Polsce i Europie na terenie takich koncernów jak LG Chem, Ciech S.A. czy BASF. Prawdziwy manager od spraw szeroko pojętego bezpieczeństwa z interdyscyplinarnym doświadczeniem, wiedzą i kwalifikacjami.

Szczęśliwy mąż i ojciec 3 dzieci. Prywatnie realizuje swoje pasje związane z muzyką, jazdą na rowerze czy SUP. Lubię literaturę faktu oraz filmy i seriale z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie ominę także żadnej transmisji wyścigów F1 i innych serii wyścigowych, w których ścigają się Polacy!

Jolanta Płuska

Jolanta Płuska

główny specjalista ds. BHP

Specjalista ds. bhp z ponad 30 letnim doświadczeniem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera innych współpracowników. Jola jest doradcą pracodawcy przy rozwiązywaniu problemów z dziedziny bhp u kilkunastu klientów B-Service, gdzie również pełni zadania służby BHP. Specjalista w zakresie prawa pracy, prowadziła kilkaset postępowań powypadkowych. Na co dzień obsługuje zakłady produkcyjno-usługowe oraz jednostki oświaty. Zawsze uśmiechnięta i służąca pomocą ! Miłośniczka zwierząt, a w szczególności 🐶 🐶

Marcin Stanisz

Marcin Stanisz

Główny specjalista ds. BHP

Z B-Service związany od początku 2023r. jednak z bogatym 7 letnim doświadczeniem w branży BHP zwłaszcza na dużych inwestycjach budowlanych u Generalnego Wykonawcy. Ceni sobie bezpośredni kontakt i pracę z ludźmi. Marcin słusznie zauważa, że większość osób przypomina sobie o bezpieczeństwie w sytuacjach, kiedy wydarzy się coś złego, a przecież wielu wypadków/zdarzeń można uniknąć i nie bez powodu przypomina nam słowa jakże znanej postaci ! „Wypadek to jest taka dziwna rzecz, nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy” – Kubuś Puchatek W wolnych chwilach czyta książki o tematyce kryminalnej.

Czytaj więcej...
Adam Grabowski

Adam Grabowski

Specjalista ds. BHP

Adam Grabowski jest absolwentem WSB Wrocław na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy, a także Zarządzania. Największym wyzwaniem bhpowskim w karierze Adama jako Specjalisty BHP był kontrakt na LG w Biskupicach Podgórnych, a także praca na inwestycji Hydrokrakingowego Bloku Olejowego dla Grupy Lotos. Wie co to nadzór bhp nad pracami termomodernizacyjnymi, pracami konstrukcyjnymi, czy monterskimi lub pracami związanymi z zabezpieczeniami ppoż. W wolnych chwilach pasjonuje się sportem. Lubi podróżować w nowe i ciekawe miejsca, a także uwielbia majsterkować.

Czytaj więcej...
Agata Biskup

Agata Biskup

Specjalista ds. BHP

Agata Biskup jest absolwentką Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu na kierunku kryminologia i kryminalistyka, a także absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy. Jest osobą ambitną, odpowiedzialną, a przede wszystkim lubi wyzwania. Dobra organizacja pracy to u niej podstawa. Czuje się dobrze w pracy samodzielnej jak i zespołowej. Praca na budowie to dla niej codzienność. Pracowała przy nadzorze bhp na budowie zakładu produkującego chipsy Frito Lay, a także nadzorowała prace montażowe instalacji technologicznych, oraz ma na swoim koncie obsługę firm m.in. biurowych, szkół, produkcyjnych, budowlanych.

Czytaj więcej...
Honorata Strugała

Honorata Strugała

Starszy Inspektor ds. BHP

Honorata Strugała jest absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Ogrodnictwo, a także Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunkach Agrobiznes oraz Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. 

W swojej karierze jako Specjalista BHP pracowała przy pracach demontażowych, termoizolacyjnych, monterskich. Ma też doświadczenie w nadzorze na ciepłociągach oraz pracach na dachu. Do pracy podchodzi z uśmiechem i dokładnością.

Gdy ma chwilę wolnego stara się spędzać czas na rowerowych wycieczkach, natomiast zimą zdecydowanie woli basen. Lubi robić makramowe łapacze snów i grać w planszówki ze znajomymi.

Czytaj więcej...
Karol Lipski

Karol Lipski

Specjalista ds. BHP

Absolwent kierunku antropologia fizyczna na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ukończył również na tym Uniwersytecie studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Z branżą jestem związany od ponad roku. Od samego początku miał okazję obsługiwać firmy na dużych projektach budowlanych takich jak budowa „Nowej Elektrociepłowni Czechnica” w Siechnicach czy budowa fabryki pomp ciepła Viessmann w Legnicy. Wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu BHP, skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach zwiększających bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania prac. Nie boi się nowych wyzwań i z wielką przyjemnością się ich podejmuje.

Prywatnie interesuje się nowinkami technologicznymi oraz kulturą Japońską. Czas wolny chętnie spędza z paczką przyjaciół przy grach planszowych czy papierowych grach fabularnych.

Czytaj więcej...
Magda Lejwoda

Magda Lejwoda

Asystentka Prezesa Zarządu

Magda Lejwoda jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie – Marketing innowacyjny oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Finanse i rachunkowość.

Magda stanowi prawdziwe centrum dowodzenia w firmie – w ramach próby kontaktu, to z Magdą w pierwszej kolejności będziecie mieli do czynienia. Zawsze pomocna, uśmiechnięta, szybka i zorganizowana w swoich działaniach – co stanowi nieocenione wsparcie dla pracowników i Klientów.

W B-Service zajmuje się szeroko pojętym koordynowaniem pracy biura Zarządu oraz bieżącej współpracy z pracownikami, a przede wszystkim Klientami.

Magda ma ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe we współpracy z Zarządem firm. Ma na swoim koncie pracę jako manager lokalnego trade marketingu oraz w sprzedaży bezpośredniej, dlatego też funkcjonowanie firm zna od podszewki. 

Prywatnie miłośniczka fotografii krajobrazowej i ulicznej, wędrówek górskich oraz muzyki rockowej i klasycznej.

Czytaj więcej...
Danuta Delmanowicz

Danulta Delmanowicz

Koordynator biura

Danuta Delmanowicz jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunku Promocja Zdrowia, a także absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy.

W B-Service zajmuje się fakturowaniem, delegacjami, a także rozliczaniem umów. 

Prywatnie uwielbia spędzać czas w ogrodzie, jest miłośniczką zwierząt, a także kocha podróżować w nowe miejsca.

Czytaj więcej...
Mariusz Pyrzyński

Mariusz Pyrzyński

Specjalista ds. Klientów Biznesowych

Mariusz Pyrzyński jest absolwentem Technikum Budowlanego we Wrocławiu. Przez całą swoją karierę zawodową pracował w różnych branżach m.in. w laboratorium, w firmie budowlanej jako kosztorysant, zaopatrzeniowiec, a także m.in. w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów we Wrocławiu. Od ponad 2o-lat prężnie działa w branży bhp w dziale marketingu. Prywatnie lubi muzykę rockową, swojego jamnika oraz jest fanem filmów i motoryzacji.

Czytaj więcej...
Aleksandra Delmanowicz

Aleksandra Delmanowicz

Trenerka, ratownik medyczny

Aleksandra Delmanowicz jest ratownikiem medycznym z powołania i pasji. Oprócz ratownictwa ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Swoją wiedzą lubi dzielić się z innymi. Wciąż poszukuje nowych rozwiązań szkoląc swoje umiejętności. Dodatkowo ukończyła kursy w WIR MED SOFT CENTER: TCCC i CTM. W B-Service prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci, lubiąca wyzwania.

Czytaj więcej...
Cezary Delmanowicz

Cezary Delmanowicz

Inspektor ds. BHP

Osoba o ściśle ukierunkowanym celu na rozwój, zdobywanie wiedzy i nowych kwalifikacji. Inspektor ds. BHP. Absolwent Europejskiego Centrum Edukacji i Informacji Naukowej w Raciborzu. Mimo, że dopiero wchodzi w świat Bezpieczeństwa i Higieny pracy, to już stara się samodzielnie doradzać i poprawiać stan BHP w zakładach pracy. Wszystko dzieje się pod nadzorem doświadczonych Specjalistów ds. BHP w naszej firmie B-Service. Prywatnie jest wielkim fanem sportu, szczególnie piłki nożnej oraz żużla. Idealnie spędzony weekend to na stadionie piłkarskim lub żużlowym.

Czytaj więcej...
Bartosz Ślifirski

Bartosz Ślifirski

Inspektor ds. BHP

Bartosz Ślifirski jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa, a obecnie dokształca się na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy. Obecnie w B-Service uczy się wszelkich procedur występujących w bhp, zapoznaje się i tworzy dokumentację, którą każda firma musi mieć. Jest na początku swojej drogi, ale prężnie działa w zakresie nadzoru bhp.

Prywatnie lubi gotować i jest smakoszem dobrej kawy, dlatego często odwiedza kawiarnie. Dodatkowo lubi grać w squasha.

Czytaj więcej...
Firma BHP B-Service

B-Service Sp. z o.o.

ul. Sewastopolska 2, 51-203 Wrocław

NIP: 8952240017 KRS: 0000962173

REGON: 521629737

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza