Przejdź do sklepu

Umów się na audyt

Obsługa BHP firm - audyt

B-Service - Audyt BHP - zaufaj specjalistom

Audyt

Należy mieć na uwadze, że polskie prawo narzuca na pracodawców obowiązek utworzenia tzw. służby BHP – która jest zobligowana do wykonywania konkretnych zadań wynikających z rozporządzenia. Służba bhp jest przede wszystkim organem kontrolno doradczym i stanowi nieocenione wsparcie dla pracodawcy i całej kadry kierowniczej w zakładzie pracy. Takie zadania możesz powierzyć specjalistycznej firmie zajmującej się obsługą BHP – jak B-Service!

W ramach współpracy specjaliści BHP B-Service są gotowi do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi BHP – w tym realizacji wszystkich 22 zadań służby BHP wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP z 2 września 1997r.

Pamiętaj, że obsługa BHP może się różnić w zależności od rodzaju działalności, wielkości przedsiębiorstwa oraz konkretnej lokalizacji – ponadto wiele przedsiębiorstw należy do międzynarodowych koncernów realizujących działania według ściśle narzuconych standardów bhp wynikających z systemów zarządzania. Dla naszych specjalistów nie jest to żadna nowość – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy się – identyfikując z Waszym przedsiębiorstwem.

Potrzebujesz wsparcia i obsługi bhp ale nie wiesz jak zacząć?

Nie wiesz, na jakim poziomie jest aktualny stan BHP i potrzebujesz audytu wewnętrznego? Dobrze trafiłeś!

Audyt BHP jest idealnym narzędziem do:

Przykłady inwestycji budowlanych z pracami szczególnie niebezpiecznymi dla których trzeba sporządzić plan BiOZ:

Stan faktyczny

Ustalenia stanu faktycznego i poziomu zaawansowania BHP w firmie

Przedsięwzięcia

Zaplanowania przedsięwzięć w zakresie obsługi bhp

Kontrola

Przygotowania firmy do kontroli – inspekcji pracy oraz innych instytucji nadzorujących

Audyty zewnętrzne

Przygotowania przedsiębiorstwa do audytów zewnętrznych z BHP lub obejmujących elementy bhp (np. ISO 9001/14001/45001)

Punkty krytyczne

Zidentyfikowania punktów krytycznych w przedsiębiorstwie (natychmiastowa minimalizacja ryzyka i prawdopodobieństwa wystąpienia wypadków i zdarzeń niebezpiecznych)

Ponadto odpowiednio przeprowadzony audyt dot. bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie – tzn. podejście do aspektu bezpieczeństwa w sposób obszerny i kompleksowy obejmujący zagadnienia tj. bhp, prawo pracy, ppoż., ochrona mienia, elementy prawa budowlanego i energetycznego pozwoli na rzetelne określenie stanu bhp i opracowanie harmonogramu działań i przedsięwzięć w celu osiągnięcia wyznaczonego celu i wyeliminowanie ryzyka występujących na poziomie nieakceptowalnym niemalże natychmiastowo.

Wsparcie firm

Jak przebiega audyt?

Chcesz podjąć konkretne działania w zakresie obsługi BHP i nie wiesz jak zacząć? Oto nasza propozycja!

1

Zgłoś się do nas!

Opisz w 2 zdaniach, czym się zajmuje Twoja firma i ile zatrudnia osób!

2

Opisz swoją firmę

Jaki jest adres Twojego przedsiębiorstwa oraz czy prace wykonujesz w jednej, czy wielu lokalizacjach.

3

Skontaktujemy się z wami

Kontaktujemy się z Wami z propozycją umówienia audytu - w zależności od lokalizacji i wielkości przedsiębiorstwa i lokalizacji koszt takiego audytu wynosi od 0 zł do 1500 zł

4

Audyt

Po ustaleniu szczegółów umawiamy się na audyt.

5

Szczegółowy raport

Po audycie opracowujemy szczegółowy raport, odnosząc się do wszelkich aspektów związanych z bezpieczeństwem – raport dostajecie Państwo w formie papierowej lub elektronicznej – raport omawiamy na osobnym spotkaniu!

6

Oferta obsługi

Po przedstawieniu Państwu raportu – przedstawiamy Państwu ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami na kompleksową obsługę BHP bądź jedynie na usunięcie wynikłych niezgodności.

7

Darmowy audyt

W przypadku późniejszego podjęcia współpracy – audyt jest zawsze darmowy!

8

Specjalista bhp

W ramach obsługi BHP – dedykowany jest specjalista BHP B-Service oraz opiekun projektu!

9

Stały pracownik

Obsługa BHP może odbywać się w pełnym zakresie (tj. poprzez zapewnienie na stałe pracownika) bądź z inną ustaloną częstotliwością.

Kompleksowa obsługa

Dlaczego warto powierzyć kompleksową obsługę bhp b-service?

Aspekt bezpieczeństwa

Kompleksowe podejście do aspektu bezpieczeństwa

Wsparcie

Dostępność i gwarancja wsparcia 24/7

Specjaliści BHP

Zaplecze specjalistów – ratownicy medyczni, inżynierowie budownictwa, inżynierowie mechaniki i budowy maszyn, specjaliści BHP itp.

Oferta szkoleniowa

Możliwość korzystania z oferty szkoleniowej – ośrodka doskonalenia zawodowego po preferencyjnych stawkach (szkolenia okresowe BHP oraz specjalistyczne tj. wózki widłowe, podesty ruchome, pierwsza pomoc itp.)

Dokumentacje

Wykonywanie specjalistycznych opracowań takich jak np. certyfikacja CE maszyn, instrukcji eksploatacji urządzeń energetycznych, HACCP itp. bez konieczności zlecania firmom zewnętrznym

Małe koszta

Brak kosztów pracowniczych związanych z zatrudnianiem BHPowca na etat (tj. urlopy/l4 itp.)

Dokumentowanie

W ramach obsługi prowadzenie cyklicznych kontroli, dokumentowanie i raportowanie wyników i innych wskaźników związanych z obsługą BHP

Wizytówka

Prowadzenie BHP na wysokim poziomie – może stać się Twoją wizytówką oraz reklamą, oraz przynieść znaczne korzyści ekonomiczne dzięki poprawie warunków bhp i minimalizacji zdarzeń wypadkowych

Firma BHP B-Service

B-Service Sp. z o.o.

ul. Sewastopolska 2, 51-203 Wrocław

NIP: 8952240017 KRS: 0000962173

REGON: 521629737

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza