Przejdź do sklepu

Umów się na audyt

Zespół B-Service

B-Service - Poznaj nasz team!

Kariera w B-Service

Kariera w B-Service

Jesteśmy dumni, że możemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie każdego z nas. Zagrożenia występują w różnych miejscach i warunkach, np. na budowie, produkcji, farmach wiatrowych, korporacji. Nawet w szkole znajduje się wiele sytuacji zagrożenia życia zarówno wśród dzieci, jak i pracowników. My jesteśmy od tego, by przeciwdziałać chorobom, wypadkom, tragediom i innym sytuacjom wprowadzając unikatowe pomysły i rozwiązania na terenie przedsiębiorstw w celu wzrostu bezpieczeństwa wśród pracowników, jak i postronnych osób. Z nami będziesz realizować bhp na budowie. Możesz zostać koordynatorem bhp  podczas nadzoru bhp na budowie. Możesz prowadzić obsługę bhp we Wrocławiu firmy lub pomagać działom bhp jako zewnętrzny dział bezpieczeństwa. Szeroki wachlarz usług pozwala współpracować z ciekawymi, utalentowanymi osobami i dopasować do projektu. 

Kogo szukamy?

Jesteśmy ludźmi, którzy na co dzień pracują w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy i nie tylko. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, którzy z zaangażowaniem realizują zadania na projektach. Na pokładzie mamy osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową, ale również osoby wieloletnim doświadczeniem. 

Mając szeroki wachlarz kwalifikacji naszych pracowników jesteśmy w stanie oferować usługi szyte na miarę każdego Klienta. Z zaangażowaniem i profesjonalizmem realizujemy zlecone nam kontrakty zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Jak wygląda rekrutacja w firmie B-Service?

1

Aplikacja

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Akceptacja warunków i podpisanie umowy

Nasze stałe rekrutacje

Ze względu dynamicznego rozwoju firmy prowadzimy stałe rekrutacje na poniższe stanowiska. Realizujemy projekty bhp w całej Polsce oraz w Europie. Stąd mamy ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów w różnych lokalizacjach.

Specjalista BHP

Głównie poszukujemy specjalistów bhp na budowy, ale i do zakładów pracy w zależności od potrzeb naszych Klientów. W przypadku budów specjalista bhp prowadzi nadzór bhp na terenie realizacji inwestycji. Komplementuje dokumentacje bhp, dodatkowo opracowywane i opiniuje ibwr. Sprawdza dokumentację pracowniczą od szkoleń, badań, a także kontroluje wymagane uprawnienia. Na co dzień współpracuje z kierownikiem budowy, szkoli pracowników, opracowuje raporty z kontroli bhp na budowie. W razie potrzeb prowadzi postępowania powypadkowe i wiele innych rzeczy związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w zależności czy reprezentuję inwestora, generalnego wykonawcę, czy podwykonawcę. Preferujemy współpracę B2B.

Staż BHP

Stażysta realizuje prace pomocnicze w zakresie tworzenia i aktualizacji dokumentów bhp, ochrony środowiska, ppoż., ochrony mienia. Wspiera specjalistów w przeprowadzaniu przeglądów i kontroli bhp. Dodatkowo aktualizuje dokumenty związane z ryzykiem zawodowym na stanowisku pracy. Pomaga w organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń ds. BHP, a także realizuje inne zadania zlecone przez przełożonego i bezpośredniego opiekuna stażysty.

Na staż zapraszamy absolwentów studiów wyższych kierunków związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy lub studentów ostatnich semestrów. Wymogiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Chęć do nauki, samodzielność w działaniu oraz pracowitość. Preferujemy osoby z minimum jednym komunikatywnym językiem obcym: językiem angielskim bądź niemieckim.

Przedstawiciel handlowy BHP

Przedstawiciel handlowy zajmuje się sprzedażą usług i produktów oferowanych przez firmę B-Service. Są to zarówno szkolenia bhp, nadzór bhp, dokumentację bhp, specjalistyczne opracowania, aż po sprzedaż odzieży, obuwia roboczego, znaków bezpieczeństwa i informacyjnych, rękawic, czyściw, po ochronę twarzy i słuchu itd.

Przedstawiciel handlowy BHP koniecznie potrzebuje czynnego prawo jazdy kategorii B. Dodatkowo musi być bardzo komunikatywny, dzięki czemu umiejętnie sprzeda nasze specjalistyczne produkty.  Prowadzi zawzięcie negocjacje z potencjalnymi Klientami, a przede wszystkim jest zorientowany na wyniki. Preferujemy współpracę B2B.

Inżynier mechanik

Poszukujemy do stałej, dorywczej współpracy inżyniera mechanika, który potrafi napisać instrukcję obsługi maszyn od zera, przerobić starą, zaktualizować. Mile widziany język angielski, który umożliwia tworzenie dwujęzycznej dokumentacji.

Inspektor ppoż./strażak

Poszukujemy do stałej, dorywczej współpracy inspektora bhp lub strażaka, który przygotuje dokumentację ppoż., typu instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, przeprowadza audyty PPOŻ. itd. oraz poprowadzi szkolenia ze zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników.

Inżynier budowy

Poszukujemy do stałej, dorywczej współpracy inżyniera budowy, który będzie realizował roczne i 5-letnie przeglądy budowlane.

Inżynier elektryk

Poszukujemy do stałej, dorywczej współpracy inżyniera elektryka, który potrafi stworzyć instrukcję eksploatacji maszyn i urządzeń, potrafi zbadać oświetlenie, poziom rezystancji i izolacji, zakończony odpowiednim protokołem.

Aplikuj już dziś!

Zapraszamy do składania aplikacji poprzez poniższy formularz, z pewnością się odezwiemy!

Trwa wysyłanie formularza

Wybierz plik z dysku
Maksymalny rozmiar pliku : 5mb
Format pliku : PDF, DOC, JPG, PNG

Aplikuj do B-Service
Firma BHP B-Service

B-Service Sp. z o.o.

ul. Sewastopolska 2, 51-203 Wrocław

NIP: 8952240017 KRS: 0000962173

REGON: 521629737

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Wysyłanie formularza